Beres Türkiye Resmi Distribütörlüğü – Pharma Plus A.Ş.

BERES DAMLA

Yurt dışında sağlık problemlerinin asılmasında, yapılan tedavilerde Beres Csepp ile hastaların bağışıklık sistemleri güçlendirilmiş ve hastanın iyileşme süreci sırasında güzel gelişmeler elde edilmiş ve bunlar kanıtlanmıştır.

Günümüzün en yaygın hastalıkları olan meme kanseri, prostat kanseri, lösemi kan kanseri. HİV virüsü gibi önemli saglık sorunları sayesinde hastaların hergün bagısıklık sistemi zayıflamakta ve yapılan tedaviler kemoterapi yada Radyasyon (ısın) tedavisi gibi durumlarda alınan ilaçların yan etkileri sayesinde bagısıklık sistemi biraz daha yorularak ve bunun yanında kanser hücrelerinin hızlı yayılmaları sayesinde hasta vücudu bu hastalıklara karşı koyamamakta ve malesef hasta kaybedilmektedir.

Beres Drops Plus kanser tedavi edici bir ilac degildir. Sadece vücutta karşılaşılan bagışıklık sistemi zayıflığını güçlendirip hastanın tedaviye daha olumlu cevap vermesi icin kullanılabilen bir üründür.

Kanser yada HİV gibi direkt sağlam hücreleri ele geçirip tüm vucuda çok çabuk yayılabilen hastalıklara karşı önlem olabilir. Bu hastalıkların getirmiş oldugu vücuttaki mineral ,vitamin kaybı bu sekilde önlenmektedir.

Beres Drops Plus vücutta anti oksidan etkisi gösterip zararlı artıklardan vucudu temizleyip aynı zamanda vücudu güçlendirecek taze hücrelerin üremesine yardımcı olur. Bu da kanser yada HİV gibi hastalıklarda bulunmaz bir nimettir.

Avrupada insanlar hastalık sahibi olmadan günlük hayatın stresine, yorgunluguna daha dirençli olabilmek icin Beres Csepp Drops kullanmaktadırlar. Çok yogun sekilde sigara kullanan insanlarda da günlük vitamin kayıpları ve hücre ölümleri had safhada olup beres sayesinde vücutlarını tazeleme imkanına kavuşabilmektedir.

Meme, prostat, akciğer, kan kanseri, MS, HİV virüsü gibi önemli sağlık sorunları hastaların bağışıklık sistemi zayıflatmakta, bu sağlık sorunlarının tedavilerinde (kemoterapi, radyasyon) kullanılan ilaçların yan etkileri nedeniyle hastaların bağışıklık sistemi biraz daha yorulmaktadır.

Kanser hücrelerinin hızlı yayılmaları nedeniyle hastaların vücudu bunlara karşı koyamaz hale gelir ve maalesef hasta kaybedilir.

Bağışıklık sistemi zayıfladığında, yorulduğunda; vücudumuzdaki eser elementler=iz elementlerde düşer.

Bağışıklık sistemimizi yeniden güçlendirmek, düzenlemek ve vücudumuzdaki vitamin, mineral kaybını önlemek için BERES DAMLA önerilmektedir.

Beres Damla içinde eser elementler bulunmaktadır. Bu eser elementler Çinko, Demir, Bakır, Krom, Manganez, Molibden, Flor, Selenyum dur.

Sağlığımızın dengeli bir şekilde devam ettirilmesi, insanın günlük yaşamı ve aktivitesi için ihtiyaç duyduğu enerjinin yaratılmasın da oksijen kadar iz elementlerinin de önemli rolleri vardır. İz elementleri: Vücudun iskelet yapısının temeli olurken;

Organizmanın normal işlevlerinde gerekli olan enzimlerin aktive edilmesinde.
Hücre korunmasında ve sağlıklı diş, kemik, cilt yapısı için önemlidir.

Gribal enfeksiyon rahatsızlıklarında bağışıklık sistemini güçlendirip tedaviyi hızlandırır.

Kemoterapi ve Radyasyon terapisi uygulamasının iz element dengesine olumsuz etkilerini en aza indirebilmek amacıyla tedavi öncesi ve sonrasında hastaların iz elementleri yönünden takviye edilmesinde önerilmektedir.

Kan basıncı, kalp ritmi, kas fonksiyonları, vücuttaki sıvı dengesinin muhafazasında

Kanda asit-baz dengesinin sağlanmasında.

Sinir ve kasların özel görevlerinin desteklenmesinde.

Kan hücrelerinin oluşumunun sağlanmasında etkin rol oynarlar.

Anti- oksidan etkisi ile, zararlı artıklardan vücudun temizlenmesinde.
Üreme fonksiyonunda önemli rol oynarlar.

Günlük hayatın stresine, yorgunluğuna karşı daha dirençli olmak için Beres Drops Plus önerilmektedir.